Ünlü Oyuncu Hande Erçel’in Sadece Reklamdan Kazandığı Para Bile Tahminlerimizi İkiye Katladı!

Ünlü isim Hande Erçel, aşk hayatıyla sık sık gündeme gelmesinin yanı sıra profesyonel kariyerinde de dikkat çekmeye devam ediyor. Ekranların sevilen yüzü olan Erçel, bir markanın reklam yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Bu işbirliği sayesinde kazancı da merak konusu oldu. Hande Erçel’in bu yeni işbirliği ve elde ettiği gelir dudak uçuklattı.

Yaz mevsimini, sevgilisi Hakan Sabancı ile tatil keyfi yaparak değerlendiren ünlü oyuncu Hande Erçel, tekrar ekranlara dönüş yaptı.

Birlikte rol aldığı Burak Deniz ile birlikte dizi projesinde yer alarak gündemdeki yerini koruyan Erçel, reklam anlaşmaları vasıtasıyla da gelirini ciddi bir şekilde artırmayı başardı.

Üstelik Hande Erçel, sekiz sezondur süregelen iş birliğini sürdürdüğü önde gelen bir tekstil markasıyla da çalışmalarına devam etmekte.

Ünlü oyuncu, markanın taptaze koleksiyonuyla kamera karşısına geçerek, her yıl güncellediği anlaşmasını bu kez 2023 yılı için 8 milyon lira karşılığında yeniledi.

Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, Erçel’in sosyal medya üzerinden yaptığı reklam paylaşımları, ona tam 350 bin TL’lik bir gelir sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir