MNT Coin, SHIB ve O 3’ü Bu Gelişmelerle Fırladı: Listeleme de Var!

Kripto para dünyası, cesur hamleler yapan köklü meme coin’lerden yatırımcıların dikkatini çeken yenilikçi oyun token’larına kadar heyecan verici gelişmelerle çalkalanıyor. En son gelişmeler, MNT coin, SHIB, JUP, MAVIA gibi kripto paralarda yükselişe sebep oldu. İşte detaylar…

MNT coin ve o kriptolar için kritik gelişmeler

Sheboshi NFT’leri ile SHIB fiyatı fırladı

 Shiba Inu ekosistemi de gelişmelerle gündeme geldi. Zira baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafından açıklandığı üzere, Sheboshi NFT’lerin yakında piyasaya girmesiyle çalkalanmakta. Bu stratejik hamle, devam eden SHIB yakımı ve Shibarium’daki artan günlük işlemlerle birleşiyor. Bu noktada SHIB için %3,43’lük bir fiyat artışını körükledi. Ardından onu imrenilen 0,00001 dolar işaretine yaklaştırdı. Topluluğun iyimserliği ve sürekli token yakımı bu yukarı yönlü ivmeyi yönlendiriyor gibi duruyor.

Jupiter, JWG duyurusuyla ivme kazandı

Jupiter topluluğu, Jupiter Çalışma Gruplarının (JWGs) lansmanını çevreleyen beklentiyle dolup taşıyor. Topluluk oluşturma ve DAO yönetişimi konusunda kendini kanıtlamış uzmanların öncülük ettiği bu girişim, ekosistem içinde işbirliğini ve verimliliği teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Çeşitli çalışma gruplarının farklı perspektifleri ve katkıları, Jüpiter ortamını zenginleştirmek için muazzam bir potansiyele sahip.

MAVIA için balina çılgınlığı devam ediyor

 Oynaması ücretsiz Web3 mobil oyunu Heroes of Mavia’nın yerel tokenı MAVIA, dikkat çekti. Zira son 24 saat içinde %30’luk kayda değer bir artış göstererek 8,59 dolara ulaştı. Bu yükseliş, saygın bir ETH ve MKR traderı tarafından 12.000’den fazla tokenin stratejik olarak satın alınmasına, projedeki potansiyel değere işaret etmesine ve alım ilgisini ateşlemesine bağlanıyor. Yükseliş dalgası, ImmutableX’in (IMX) de iki yılın en yüksek seviyesine ulaştığı daha geniş oyun tokenı rallisiyle aynı zamana denk geliyor.

MNT coin ve Nervos da yeşil tahtada işlem görüyor

 MNT yükseliş trendine katılarak %5’lik bir değer artışı yaşadı. Şu anda 0,7322 dolardan işlem görüyor. Bu durum, MNT Kore Wonu işlem çiftinin Bithumb’da listelenmesine ilişkin olumlu haberlerin ardından geldi. Bu arada, CKB, Binance’in 24 saatlik grafiğinde en çok kazanan olarak ortaya çıktı. Ardından %38,15’lik şaşırtıcı bir artış gösterdi. Bu artış, muhtemelen CKB ağı üzerinde bir BTC akıllı sözleşme katmanı oluşturmayı amaçlayan RGB++ uzatma protokolünün önerilmesiyle körüklendi.

Bu gelişmeler, inovasyon, işbirliği ve yatırımcı coşkusuna işaret ediyor. Bu ilerlemeyi yönlendirdiği kripto para birimi ortamının canlı bir resmini çiziyor. Piyasa gelişmeye devam ediyor. Bu sırada, bu çığır açan projeler ve potansiyel etkileri hakkında bilgi sahibi olmak kritik. Zira kriptonun heyecan verici dünyasında gezinmek için çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir