‘Dönence’de Özgür ailesinin ölümüyle ilgili gerçeği öğrendi!

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Dönence’ nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

‘Dönence’nin 27 Eylül Çarşamba günü yayınlanan 12’nci bölümünde; Cem yaşam mücadelesi verirken, ailesi perişan olur.

‘DÖNENCE’ SON BÖLÜM

ÖZGÜR’LE DERTLEŞTİ

Cem’in fenalaşıp ameliyata alınmasıyla Olgun ailesi için zor saatler başlarken, Doktor Erhan’ın verdiği iyi haberle bir umuda tutunurlar. Gece, babası hastalığını anlatmadığı için oldukça öfkelidir. Cem’i suçlayan Gece, Özgür’le dertleşir.

Harun planlarına bir yenisini daha ekleyerek Selman’la iş birliği yapar ve ondan Cem’i öldürmesini ister. Selman, Cem’i öldürecek mi?

GECE, BABASINI SUÇLADI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KALBİ VE MANTIĞI ARASINDA KALDI

Miro, Özgür’ün Cem’in hastalığını bildiğini ve sakladığını öğrenir ve bunu kendi çıkarı için kullanarak Gece’ye anlatır. Gece kalbi ve mantığı arasında kalır.

Her ne kadar Özgür’e aşık olsa ve ona içi gitse de babasının hastalığını kendisinden gizlediği için çok kırgındır ve Özgür’e olan güveni biter.

GECE’NİN ÖZGÜR’E GÜVENİ BİTTİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜLCE KRİZE GİRDİ

Gülce, okula alışmaya çalışırken arkadaşının kötülüğüyle büyük kriz geçirir. Özgür ve Rüzgar, Gülce’nin yanına gittiğinde karşılaştıkları manzara herkesi şoke eder.

Gülce, çantasını bulamayınca krize girer ve okulun çatısından kendisini atmaya kalkar. Özgür’ün hamlesiyle hayatta kalan Gülce, zor anlar yaşar.

GÜLCE NEDEN ÖLMEK İSTEDİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖZGÜR GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Özgür, yıllar önce ailesinin yanarak öldüğü evde elektrik sigortasının arızalı olmadığını öğrenir. Harun’un duruma müdahale etmesiyle olay bambaşka yerlere gider. Rüzgar’ın ailesinin ölümüne neden olduğu iddiası bomba etkisi yaratır.

RÜZGAR, AİLESİNİN ÖLÜMÜNE Mİ NEDEN OLDU? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Dönence’, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir