Bütçe dostu Vivo S18’in yonga seti ve RAM kapasitesi belli oldu

Vivo, Aralık ayında Çin’de S18 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Serinin S18, S18e ve S18 Pro modellerini içermesi bekleniyor. Bugün itibarıyla, yakında çıkacak olan cihazların arka panel tasarımına ilk resmi bakışımızı aldık. Standart ve pro varyantlarının özellikleri yakın zamanda sızdırıldı. Vivo S18 telefonları, geçen yılın S17 serisinin halefleri olarak gelecek. Şimdi, lansmandan önce Vivo S18, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü.

Vivo S18, V2323A model numarası ile Geekbench veritabanında yer aldı. Anakart, ‘crow’ kod adıyla ve dört çekirdeğin 1.80GHz, üç çekirdeğin 2.40GHz ve bir ana çekirdeğin 2.63GHz hızında çalıştığı bir yapıdan oluşuyor. Bu, akıllı telefonun Qualcomm’un en son Snapdragon 7 Gen 3 işlemcisi ile güçlendirileceğine işaret ediyor. Cihaz, kıyaslama platformunda 16GB RAM ile listelenmiş ve lansmanda daha fazla seçenek bekleyebiliriz. Yazılım açısından, Android 14 işletim sistemi ile gelecek.

Bütçe dostu Vivo S18’in yonga seti ve RAM kapasitesi belli oldu

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde Vivo S18 sırasıyla 1,221 ve 3,468 puan alıyor. Bu arada, akıllı telefonun 3C sertifikası 80W hızlı şarj desteğini ortaya koydu.

Vivo S18 serisi, porselen ve yeşim renk seçenekleri ile gelirken, her ikisi de dalgalı desen tasarımına sahip. Cihazın üst yarısı kare şeklinde ve siyah renkte kamera kurulumu için ayrılmış dikdörtgen şeklinde bir adacık bulunuyor. Modülün diğer yarısında bir LED flaş ünitesi ve kare şeklinde bir Aura ışığı LED’i bulunuyor.

Vivo S18’in sızdırılan özellikleri arasında, 2.800 nit zirve parlaklığa sahip bir OLED ekran ve 5.000mAh batarya ünitesi yer alıyor. 16GB RAM’e ve 512GB depolama alanına kadar paketleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir